Dla Architektów

Nadaj swojej pracy nowy,
szklany wymiar i dzięki temu daj
klientowi więcej możliwości.

„Prowizja

Tworzymy szklane ramy współpracy

Zapraszamy do współpracy Architektów i Dekoratorów Wnętrz, dla których projektowanie łazienek, nowoczesnych wnętrz, czy powierzchni komercyjnych to pasja, której oddają się bez reszty, troszcząc się o perfekcyjny wygląd końcowy. Wiemy, że nasze pomysły mogą świetnie uzupełnić projekt. Chętnie podzielimy się naszym doświadczeniem.

Więcej niż szkło

Glass House to firma designerska, w której nie tylko produkujemy szkło, ale przede wszystkim doradzamy i tworzymy koncepcje montażowe. Dzięki takiemu nowatorskiemu podejściu staliśmy się jednym z liderów w branży szklarskiej na rynku krakowskim.

Od początku swojego istnienia produkujemy wyroby ze szkła, jednego z najbardziej uniwersalnych materiałów wykończeniowo-dekoracyjnych. W portfolio mamy zlecenia krajowe i zagraniczne, od klientów indywidualnych i firm.

Wykonujemy wiele niestandardowych zleceń, które owocują nowymi doświadczeniami. Chcemy się nimi z Tobą dzielić dla obopólnej korzyści. Podobnie jak zyskiem wypłacanym Tobie w formie prowizji. To bardzo ważne dla dobrze rozumianej współpracy.

Jesteśmy przekonani, że nasza filozofia działania ma sens: wszystko po to, byś miał w nas solidnego i rzetelnego partnera, a nasza współpraca była transparentna jak nasze szkło.

„Współpraca

Dlaczego my?

Doświadczenie

Stoi za nami ponad dwudziestoletnia praca ze szkłem na polskim rynku. Jesteśmy czymś więcej niż zakład szklarski, do którego przychodzi się po naprawienie zbitej szybki. Glass House to firma designerska, w której nie tylko produkujemy szkło, ale przede wszystkim doradzamy, tworzymy szklane koncepcje, a następnie je montujemy własnymi ekipami montażowymi.

Specjalizujemy się przede wszystkim w zabudowach szklanych, balustradach całoszklanych, produkcji luster, nadrukach na szkle, drzwiach szklanych, kabinach prysznicowych, szkle do kuchni czy usuwaniu rys na szkle. Świat szkła nie ma przed nami tajemnic!

Montażyści z długoletnim stażem

Mamy bardzo doświadczone zespoły montażowe z kilkunastoletnim stażem. Co nas wyróżnia? Nasi montażyści nie tylko montują, ale doradzają najlepsze rozwiązania dla danego projektu. Już podczas pomiaru dzielą się swoją wiedzą praktyczną tak z klientem, jak i z prowadzącym projekt architektem. Co ważne, muszą oni mieć także ogólną, praktyczną wiedzę budowlaną - jest ona niezbędna do gruntownej orientacji w projekcie oraz podczas montażu szkła do istniejących fragmentów budynku.

Bezpłatne doradztwo dla projektantów

Oferujemy pomoc przy tworzeniu rozwiązań montażowych. Wiemy z doświadczenia, że szczególnie przy produktach "szytych na miarę” niezwykle ważne jest indywidualne podejście. To samo tyczy się doboru akcesoriów, profili, itp. Mamy bardzo szeroką wiedzę w tym zakresie, dzięki czemu będziesz mógł zaoszczędzić swój czas, by skupić się na innych kwestiach projektu.

Tam, gdzie mamy do czynienia z niestandardowymi rozwiązaniami czujemy się jak ryba w wodzie. Co ważne, dzielimy się odpowiedzialnością za projekt, byś ty miał więcej czasu dla siebie. Zaufaj nam!

Strefa architekta

Jesteś dla nas ważnym partnerem w biznesie. Dlatego stworzyliśmy specjalnie wydzieloną strefę, w której można skorzystać z biurka, dużego ekranu TV i internetu. Wszystko mieści się w otwartej przestrzeni wzorcowni: dzięki temu to, co pokażesz klientowi na ekranie, możesz łatwo odnieść do wystawionych u nas aranżacji.

Studio graficzne

To unikatowe w naszej branży. Dzięki temu ty i twój klient otrzymujesz dokładnie to, co chcesz. Naszą specjalnością są nadruki na szkle, które stosuje się głównie w kuchni i łazience. W naszej własnej bazie zdjęciowej znajdziesz specjalnie przygotowane zdjęcia pod szklane panele kuchenne, w panoramicznym formacie.

Co ważne, dzięki własnemu studiu graficznemu koszt przygotowania druku jest niższy, a cała usługa znacznie szybsza.

„Doradzamy,
„Strefa
„Studio

Współpraca prowizyjna

Napędza nas biznes, w którym każdego partnera traktujemy z należnym mu szacunkiem. Naszą filozofią jest zasada Givers Gain czyli Dający Dostają. Uważamy, że przy takiej formie współpracy obie strony będą zawsze zadowolone, gdyż są zmotywowane by aktywnie współdziałać. Współpraca na zasadzie prowizyjnej taka właśnie jest.

Kliknij obok i umów się na spotkanie z nami!  →

„Umów