O firmie

Jesteśmy z Państwem od niemal 20 lat. Od początku swojego istnienia produkujemy wyroby ze szkła – jednego z najbardziej uniwersalnych materiałów wykończeniowo-dekoracyjnych. Praca ze szkłem wymaga precyzji i cierpliwości, a także zdolności artystycznych, które pozwolą na wykonanie zleconych i zaprojektowanych zdobień oraz wzorów. Zespół naszych specjalistów czuwa zarówno nad przebiegiem procesu wytwórczego jak i procesu komunikacji z Klientem. Grono tych, którzy obdarzyli nas zaufaniem jest dla nas znamiennym wyróżnieniem, a dla Państwa gwarancją jakości oferowanych przez Glass House usług.

W czym się specjalizujemy?

Specjalizujemy się w produkcji takich rzeczy jak kabiny prysznicowe, zabudowy szklane, lustra i szkło do kuchni. Szczególnie ten ostatni produkt to prawdziwy hit, który coraz skuteczniej wypiera tradycyjne płytki kuchenne ze względu na niższą cenę, łatwość w utrzymaniu i przede wszystkim na niesamowitą elastyczność w doborze wzorów. Na szkle możemy bowiem wydrukować dowolną grafikę, zdjęcie czy ilustrację – jedynym ograniczeniem jest wyłącznie nasza wyobraźnia. Więcej o tym można przeczytać w zakładce NADRUKI NA SZKLE, gdzie przybliżamy ten temat i dajemy możliwość złożenia samodzielnego zamówienia poprzez FORMULARZ KALKULACYJNY.

Kolejną specjalnością firmy są drzwi montowane do ościeżnicy lub bezpośrednio do muru, drzwi przesuwne (zarówno w systemie punktowym, jak i montowane na szynach), ścianki działowe i wiele innych elementów konstrukcji.

W naszej ofercie są też stoły, stoliki, blaty pod umywalki, półki szklane, lustra, jak również szkło wykonywane metodą fusingu. W naszej pracy stosujemy szkło float i optiwhite najwyższej jakości: hartowane, bezpieczne, w różnych grubościach i kolorach. Akcesoria do szkła pochodzą z niemieckich i włoskich fabryk, co gwarantuje wysoką jakość użytkowania.

Stawiamy na ciągły rozwój

Oznacza to stałe poszerzanie gamy naszych produktów i usług, tak by skorzystał na tym przede wszystkim nasz klient. Naszą nowością są wprowadzone na stronie formularze kalkulacyjne do nadruku na szkle i fototapet, pozwalające w samodzielny sposób wykadrować zdjęcie, dopasować format, a następnie sprawdzić cenę. Ostatnim hitem jest usługa polerowania szkła: dzięki wdrożeniu najnowszej technologii możemy zlikwidować większość rys szklanych powstałych w wyniku zabrudzeń i uszkodzeń mechanicznych.

Elastyczność i współpraca

Nie stawiamy naszym klientom żadnych ograniczeń co do wielkości czy wymiarów. Wykonamy każde zlecenie, nawet najbardziej nietypowe. Dla bardzo wymagających klientów proponujemy współpracę z architektem specjalizującym się w wystrojach szklanych. Podejmujemy każde wyzwanie i nie ma dla nas zleceń za trudnych!

Dzięki pasji i zaangażowaniu jakie wkładamy w proces wytwórczy, wszystkie produkty znajdujące się w naszej ofercie mają unikalny i wyjątkowy charakter. Niepowtarzalne walory estetyczne, połączone z precyzją wykonania sprawiają, że wyroby Glass House wyróżniają się najwyższą jakością. Dbając o każdy detal tworzymy dla Państwa gotowe produkty, a także oferujemy szklarskie usługi wykończeniowe. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Nazwa Glass House jest zastrzeżonym znakiem towarowym.
Zobacz Świadectwo ochronne na znak towarowy Glass House.