Szklane inspiracje

Drzwi do garderoby

Garderoba z wahadłowymi drzwiami

data: 17.08.2014 autor: Joanna Grunwald

Garderoba to coraz bardziej popularne pomieszczenie w wielu domach. Jest ono bardzo funkcjonalne, ponieważ dzięki posiadaniu jednego miejsca, w którym możemy trzymać ubrania, w sypialni i innych pomieszczeniach zyskujemy więcej przestrzeni, którą zwykle zajmuje szafa.

Szklane drzwi do łazienki

Jakie szklane drzwi wybrać do łazienki?

data: 11.07.2014 autor: Joanna Grunwald

Łazienka jest pomieszczeniem, w którym bardzo ważne jest zachowanie jak największej dozy prywatności. Takim elementem zapewniającym swobodę są drzwi. Zrobione ze szkła wcale nie muszą oznaczać utraty intymności, wystarczy jeśli się je odpowiednio wykona, np. ze szkła matowego, przeziernego.

Szklane biurko

Jak unowocześnić swoje biuro? Szklane biurko

data: 10.07.2014 autor: Joanna Grunwald

Pokój biurowy przydaje się w każdym domu. Jest to miejsce, w którym można postawić np. komputer, który obecnie jest elementem wyposażenia chyba każdego domu, trzymać wszystkie ważne papiery lub regały z książkami. Szklane biurko wprowadza nowoczesność, styl i elegancję pomieszczenia.

Lustro do łazienki

Gdy wybieramy lustro do łazienki

data: 03.07.2014 autor: Joanna Grunwald

Łazienka jest takim miejscem, o które należy zadbać od podstaw poprzez odpowiednią aranżację pomieszczenia. Lustra, dzięki właściwemu zaprojektowaniu, uczynią naszą łazienkę bardziej jasną i przestronną.

Zakup drzwi przesuwanych

Wybór szklanych drzwi: o czym warto pamiętać?

data: 02.07.2014 autor: Joanna Grunwald

Zakup drzwi może się pozornie wydawać prostą czynnością, nad którą nie ma sensu długo rozmyślać. Nic bardziej mylnego. Jeśli chcemy kupić drzwi do mieszkania, musimy wziąć pod uwagę kilka kwestii.

Kabina walk-in

Kabina walk-in

data: 01.07.2014 autor: Joanna Grunwald

Wybór szklanej kabiny prysznicowej do łazienki nie zawsze jest łatwy. Modeli, kolorów, typów szkła jest całe mnóstwo, zatem przed zakupem będziemy mieć twardy orzech do zgryzienia.

Szklane obrazy

Pomysł na zmianę wystroju kuchni – szklane obrazy

data: 01.07.2014 autor: Joanna Grunwald

Szkło w kuchni wygląda zawsze bardzo efektownie. Nadaje jej przestronność, nowoczesność i elegancję. A przecież w kuchni spędzamy statystycznie najwięcej czasu w ciągu dnia!

Drzwi przesuwane do małego mieszkania

Zalety montażu szklanych drzwi przesuwnych w małym mieszkaniu

data: 03.06.2014 autor: Joanna Grunwald

Jeśli mamy małe mieszkanie i zależy nam, by podczas jego aranżacji dobrze je zagospodarować, powinniśmy dokładnie przeanalizować jak je urządzić, jakie meble kupić i co, w jaki sposób ustawić.

1405194172-blog-zdjecie-wodospad.jpg

Panele szklane (nadruki na szkle) na ścianę do niewielkiej łazienki

data: 03.07.2014 autor: Joanna Grunwald

O tym, że szkło w łazience wygląda niezwykle ładnie, nie trzeba nikogo przekonywać. Dodaje elegancji, sprawia wrażenie przepychu i zwyczajnie unowocześnia pomieszczenie.

Łazienka+

Łazienka w szkle - pomysły na aranżację i dodatki

data: 05.04.2017 autor: Agnieszka Możejko Łazienka+

Szkło jest niezwykłym materiałem wykończeniowym, który potrafi wypaść bardzo atrakcyjnie we wnętrzach. Choć szkło wydaje się kruche i delikatne, w odpowiednio zaplanowanej aranżacji nada wyrazistość i elegancję.