Szklane inspiracje

Gdy wybieramy lustro do łazienki

Lustro do łazienki

Łazienka jest takim miejscem, o które należy zadbać od podstaw poprzez odpowiednią aranżację pomieszczenia. Lustra, dzięki właściwemu zaprojektowaniu, uczynią naszą łazienkę bardziej jasną i przestronną.

Jeśli chcemy modnie wyposażyć łazienkę, powinniśmy postawić na zawsze nowocześnie wyglądający materiał, czyli szkło. Najczęściej kupujemy szklane kabiny prysznicowe, jednak jest jeszcze jeden ważny element, który ma nie tylko praktyczne zastosowanie, ale jest też efektownym dodatkiem – to lustro.

Wybór może być naprawdę trudny, bo kształtów jest całe mnóstwo i będzie uzależniony głównie od stylu łazienki. Toaleta w stylu lat 70-tych powinna być wyposażona w bardziej klasyczne wzory luster, natomiast nowoczesne pomieszczenie warto ozdobić modnymi i przykuwającymi uwagę lustrami.

Ważny jest też rozmiar, choć wszystko zależy od nasze twórczej inwencji. Lustro dobrze zaprojektowane i umieszczone nawet na ¾ ściany, może pięknie ozdobić całą łazienkę i nadać jej przestronność oraz niepowtarzalny charakter.