Informacje techniczne

Jak można przesłać swoje zdjęcie do druku?

Grafika na szkle w technologii cyfrowej gwarantuje doskonałą jakość fotograficzną - jedynym ograniczeniem może być słaba jakość zdjęcia dostarczona przez klienta. Bardzo prosimy, żeby przed wysłaniem dobrze sprawdzić rozmiary (szerokość i wysokość) oraz rozdzielczość zdjęcia, która powinna wynosić minimum 300 dpi (dot per inch) czyli 120 pikseli na 1 cm².

Wgrywanie własnego zdjęcia w formularzu kalkulacyjnym

Należy pamiętać, że formularz służy jedynie do celów poglądowych, stąd też ograniczenie w wielkości transferu pliku do 5 Mb. Jeżeli nasze zdjęcie jest większe, prosimy je zmniejszyć do wymaganych rozmiarów, a po wysłaniu zamówienia przesłać do nas oryginalną wersję. Poniżej przedstawiamy sposoby przesyłania plików o dużej pojemności

Na podstronie Nadruki na szkle, w sekcji "Wskazówki dla klientów" przedstawiamy najważniejsze informacje, które pomogą dobrze przygotować grafikę do druku.

Serwis wetransfer.com

To jeden z najpopularniejszych, darmowych portali udostępniających możliwość wysyłania "ciężkich" plików drogą internetową. Prosimy wejść na stronę portalu wetransfer.com i wprowadzić potrzebne dane w tabeli po lewej stronie ekranu. Portal jest co prawda dostępny jedynie w języku angielskim, ale jego działanie jest bardzo przejrzyste i intuicyjne. Jeśli nie znasz języka angielskiego, nic nie szkodzi.

Na zdjęciu obok przedstawiamy tłumaczenie pól i pokazujemy jak je wypełnić. Na koniec klikamy w przycisk TRANSFER, wtedy pojawi się wskaźnik pokazujący postęp przesyłania danych.

Korzystanie z serwisu klienta ftp

Dla osób bardziej obytych z komputerową techniką przesyłania danych udostępniamy nasz serwer ftp (file transfer protocol). W sieci można znaleźć wiele darmowych aplikacji do obsługi kont ftp. My polecamy program Filezilla. Poniżej dane do logowania:

  • nazwa hosta: ftp.glasshouse.com.pl
  • użytkownik: glasshouse_photo
  • hasło: gh1997

Plik lub pliki należy nazwać swoim imieniem oraz nazwiskiem i umieścić w folderze INCOMING.

ściągnij plik instalacyjny