Imperium szkła

Z dala od wielkomiejskiego zgiełku,
choć całkiem blisko miasta
i w otoczeniu przyrody!

Z dumą informujemy, że budowa nowej siedziby naszej firmy dobiegła końca. Możemy się pochwalić ładną architekturą biurowca o powierzchni około 500 m², z designerskim wnętrzem i nowoczesną wzorcownią. Wysoki standard pomieszczeń zapewnia komfort pracy i świadczenie usług na wysokim poziomie.

Brzozowy Zagajnik

Piękne biuro z wdzięczną nazwą

Świergot ptaków, zielone tereny sąsiadujące z budynkiem, no i te piękne, białe brzózki. Czyż nie jest to przyjemne otoczenie: blisko przyrody, w ciszy i spokoju? W dodatku z dobrze rozwiązaną komunikacją, gdyż nieopodal przebiega autostrada A4 ze zjazdem przy węźle Bieżanowskim i za niedługo w Podłężu, gdzie właśnie trwają zaawansowane prace budowlane nad nowym węzłem komunikacyjnym.

Piękno jest w szkle ...

Inspirujemy, zaciekawiamy, doradzamy ... tak, drodzy Państwo. Wychodzimy znacznie dalej, niż standardowy zakład szklarski. Nasze ambicje sięgają firmy, która jest designerskim wsparciem w szklanych rozwiązaniach wnętrzarskich - stąd pomysł doskonale wyposażonej wzorcowni z osobnym miejscem dla architekta. Wiemy to, ponieważ jesteśmy na rynku już 23 lata: stałe ekspozycje kabin prysznicowych, luster, balustrad, drzwi i nadruków na szkle są naszą odpowiedzią na Państwa potrzeby.

Szklane inspiracje

Wzorcownia marzeń

Z punktu widzenia klienta strategicznym miejscem firmy jest oczywiście wzorcownia: obszerna, pełna ciekawych i niestandardowych rozwiązań, po prostu stworzona z pomysłem. Tak, bo jest to nasza autorska wizja. Wierzymy, że Państwo jako klient znajdą w niej szklany pomysł, a architekt wnętrz potrzebną inspirację przy projektowaniu. To wizytówka pokazująca wysokie standardy firmy i świadcząca o jej jakości. To tak jak z dobrym winem: ileż straciłoby na smaku, gdyby nie było pite z pięknego kieliszka, prawda? Bo wszystko co dobre, powinno mieć odpowiednią oprawę.

Zobacz nas w 360° - zapraszamy na spacer wirtualny po wzorcowni! →

Strefa architekta

To również miejsce dla projektanta wnętrz. Mamy dla niego specjalnie wydzielone miejsce, w którym może skorzystać z biurka, dużego ekranu TV i internetu. Wszystko mieści się w otwartej przestrzeni wzorcowni: dzięki temu to, co architekt pokaże klientowi na ekranie, może łatwo odnieść do wystawionych u nas aranżacji.

Strefa architekta

Dobra lokalizacja i dojazd

Mimo, że jest to poza miastem (co ma przecież swoje zalety) miejsce charakteryzuje się świetną lokalizacją: odległość od centrum Krakowa nie jest wcale duża (ok. 10 km). W bezpośrednim sąsiedztwie znajduje się już kilka firm, a po drugiej stronie autostrady znajduje się olbrzymie centrum logistyczne. Miejsce jest też bardzo dobrze skomunikowane dzięki węzłowi Bieżanowskiemu z jednej oraz nowo oddanemu rozjazdowi w Podłężu z drugiej strony. Dzięki temu dojazd z autostrady A4 jest bardzo wygodny, a w niedalekiej przyszłości będzie też możliwość wjazdu na autostradę A4 w kierunku północnym na Kielce i Warszawę (S7).

„Prosty

Kawa czy herbata?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie pokażemy naszą wzorcownię, a przy dobrej kawie lub herbacie doradzimy najlepsze rozwiązania w szkle. Wierzymy, że nasze doświadczenie i niestandardowe pomysły pomogą Państwu w realizacji marzeń o pięknych wnętrzach.

Można do nas napisać: biuro@glasshouse.com.pl lub zadzwonić: +48 12 656 25 34. Jednak zdecydowanie najlepiej po prostu przyjechać.

Serdecznie zapraszamy!

„Kawa

Galeria zdjęć