Nowe biuro obsługi klienta

Zmieniamy się dla ciebie!
Zapraszamy do nowego biura:
ul. Pańska 27 w Krakowie

Z dumą informujemy, że nowe biuro obsługi klienta jest już gotowe. Możemy się pochwalić świetną lokalizacją z dogodnym dojazdem zarówno autem, jak i środkami komunikacji miejskiej. Mieścimy się vis-à-vis Castoramy, przy ulicy Kamińskiego, róg Pańskiej.

Nowe miejsce, większe możliwości

Lepszy kontakt

Nasza nowa lokalizacja biura jest najlepszą odpowiedzią na to, jak bardzo cenimy czas naszych klientów: praktycznie w centrum miasta, blisko innych sklepów i z własnym parkingiem. Jeżeli robisz zakupy w Centrum Handlowym Bonarka albo zaglądasz do Castoramy przy Kamińskiego, to łatwo możesz rozszerzyć swój szlak zakupowy o nasze biuro.

Piękno jest w szkle ...

Inspirujemy, zaciekawiamy, doradzamy ... tak, drodzy Państwo. Wychodzimy znacznie dalej, niż standardowy zakład szklarski. Nasze ambicje sięgają firmy, która jest designerskim wsparciem w szklanych rozwiązaniach wnętrzarskich - stąd pomysł, by oprócz biura klienta była niewielka wzorcownia ze stałą ekspozycją kabin prysznicowych, luster, drzwi i nadruków na szkle. Liczymy, że Państwo to docenią.

Nowe biuro Glass House

Świetna lokalizacja i dojazd

Nowe biuro obsługi klienta charakteryzuje się świetną lokalizacją: mieścimy się tuż przy ruchliwej ulicy Kamińskiego, w bliskim sąsiedztwie centrum handlowego Bonarka i Castoramy. Zachęcamy do rozszerzenia swoich preferencji zakupowych o nasze biuro: może to być świetnym uzupełnieniem Państwa budowlanych zainteresowań i poszukiwań rozwiązań wnętrzarskich.

Miejsce jest bardzo dobrze skomunikowane: tuż obok nas znajduje się przystanek miejskiej komunikacji autobusowej (numery 144, 165, 169, 173, 904). Dla zmotoryzowanych klientów zapewniamy bezpłatny parking na terenie firmy.

„Prosty

Kawa czy herbata?

Jesteśmy do Państwa dyspozycji. Chętnie porozmawiamy o naszych szklanych możliwościach, a przy dobrej kawie lub herbacie doradzimy najlepsze rozwiązania w szkle. Wierzymy, że nasze doświadczenie i niestandardowe pomysły pomogą Państwu w realizacji marzeń o pięknych wnętrzach.

Można do nas napisać: biuro@glasshouse.com.pl lub zadzwonić: +48 12 656 25 34. Jednak zdecydowanie najlepiej po prostu przyjechać.

Serdecznie zapraszamy!

„Kawa